fbpx

The Sinking City: Vydání hry bude nejspíš odloženo na květen

The Sinking City je dobrodružná hra na motivy světa H.P. Lovecrafta. I když ukrajinští Frogwares stanovili datum vydání na březen, na Amazonu se objevila jiná informace.

Vývojáři se sice k této domněnce zatím nevyjádřili, ale také neukázali žádné trailery ani nic, co by se čekalo u hry, která vyjde asi za tři týdny. Navíc teď už se datum změnilo i na Steam stránce hry, kde stojí jen 2019. Amazon zase píše o 24. květnu, další uvádí 31. května.

Byla by škoda, kdyby hra zapadla nebo vůbec nevyšla. Má jít o adventuru s RPG prvky v otevřeném světě, kdy se vydáme do fiktivního města OakmontMassachusetts ve dvacátých letech 20. století. Místní, odříznutí od okolního světa už od založení osídlení v 17. století, stále dodržují staré tradice původních obyvatel a cizince opravdu nemají rádi. Nyní ulice města zatopila podivná povodeň, která přinesla nejrůznější monstra, a nejen ta. Něco silného a zlého, co lidi dohání k šílenství. Vy, jako soukromý vyšetřovatel přijíždíte zjistit, co se stalo.

Dočkat bychom se měli depresivní atmosféry a světa, který budeme moci prozkoumávat nejen pěšky, ale i lodí nebo ve skafandru. Rozvětvený příběh, a tím pádem i znovuhratelnost, jsou samozřejmostí, stejně jako dobové zbraně.

The Sinking City by mělo vyjít na PC, Xbox One a PlayStation 4.

TerriFoxx
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.