Domů » Články » The Surge 2: Dlouho očekávaná hra je tu!

The Surge 2: Dlouho očekávaná hra je tu!

Hardcore akční RPG The Surge 2, v němž se snoubí odsekávání končetin v soubojích s postapokalyptickým průzkumem, právě vyšla!

Vývojářské studio Deck13 a vydavatel Focus Home Interactive přinášejí pokračování, které si užijí všichni – a to jak díky neuvěřitelnému příběhu, tak návykové hratelnosti. Podívejte se na premiérový trailer, který vám nabídne ukázku dynamické akce.

The Surge 2 představuje drsný sci-fi dystopický svět, který můžete prozkoumat a ve kterém musíte přežít. Vytvořte si vlastní postavu a rozhodněte se, jaký přístup zaujmete k hardcore kontaktním soubojům, které otestují vaše reakce a schopnost vytvořit dobrou postavu pro RPG. Propracovaný systém rozvoje postavy a jejích úprav vám umožní rozhodovat se, jakou výbavu použijete a jak budete bojovat s nepřáteli. Oproti prvnímu dílu se hra dočkala spousty rozšíření, včetně náročného, ale uspokojivého směrového parírování a doprovodných dronů, které můžete používat na desítky způsobů. Vrací se i zaměřování končetin a popravy, a to v novém a vylepšeném provedení, takže se připravte na zaměřování, kořistění a používání všeho, co na svých nepřátelích vidíte.

The Surge 2 je k dispozici na PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1505 Kč.

Source :
Tisková zpráva
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X