The Surge 2: Hra ukazuje novým trailerem svou surovou stránku(1 minuta čtení)

Datum vydání The Surge 2 se kvapem blíží a vydavatelé Focus Home Interactive spolu s vývojářským studiem Deck13 gradují kampaň před spuštěním hry.

Krátce po odhalení příběhového videa tu máme nový trailer, který je ovšem poměrně lyričtější a samotný název Symphony of Violence (Symfonie násilí) již napovídá, že se bude jednat o přehlídku pro vybrané obecenstvo. The Surge 2 se tak zatím jeví jako velice zajímavá kompilace kultovních her, ze kterých se vývojáři snažili vzít to nejlepší. V něm vidíme detail na brutality ve stylu Mortal Kombat, přičemž hra má evokovat atmosféru Dark Souls. To vše v lákavém sci-fi světě po vypuknutí apokalypsy, kde můžeme prověřit naše očekávání již 24. září.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na