Domů » Články » The Surge 2: Narativní video odhaluje více ze hry

The Surge 2: Narativní video odhaluje více ze hry

Do panteonu vrcholných sci-fi RPG jakými jsou Destiny 2, či Warframe se bude letos snažit proniknout The Surge 2. Ačkoli si vývojáři z Deck13 kladou vysoké cíle, povedený první díl The Surge a ambiciózní trailer pokračování z letošního Gamesconu svědčí o jejich vážných úmyslech. 

V roli jediného přeživšího letu 2.2.1 bude naším úkolem přežít ve válkou zpustošeném Jericho City. Nemusíme si dělat hlavu, jestli jsme přežili díky naší fyzické odolnosti, nebo šťastné náhodě. Důležité je, že otevřeným světem Jericha, živou i robotickou tkání protivníků se budeme probourávát v našlapaném exoskeletu. Naše vybavení nebude špice hned na začátku, v pokračování úspěšného sci-fi RPG se k pořádným brutalitám budeme muset propařit. Říká někdo brutality? Ve hře bude kombat systém, který v souboji napodobí spouští animace v gore stylu Mortal Kombat. Implantáty, drony, souboje s kultisty a mnohem víc nás čeká již příští měsíc, přesně 24. září.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] nezávislého studia z Turecka Tale Worlds již nějaký ten měsíc a na letošním Gamesconu se nám konečně dostalo možnosti shlédnout trailer! Čekají nás nespočetné jednotky […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X