The Surge 2: Narativní video odhaluje více ze hry(1 minuta čtení)

Do panteonu vrcholných sci-fi RPG jakými jsou Destiny 2, či Warframe se bude letos snažit proniknout The Surge 2. Ačkoli si vývojáři z Deck13 kladou vysoké cíle, povedený první díl The Surge a ambiciózní trailer pokračování z letošního Gamesconu svědčí o jejich vážných úmyslech. 

V roli jediného přeživšího letu 2.2.1 bude naším úkolem přežít ve válkou zpustošeném Jericho City. Nemusíme si dělat hlavu, jestli jsme přežili díky naší fyzické odolnosti, nebo šťastné náhodě. Důležité je, že otevřeným světem Jericha, živou i robotickou tkání protivníků se budeme probourávát v našlapaném exoskeletu. Naše vybavení nebude špice hned na začátku, v pokračování úspěšného sci-fi RPG se k pořádným brutalitám budeme muset propařit. Říká někdo brutality? Ve hře bude kombat systém, který v souboji napodobí spouští animace v gore stylu Mortal Kombat. Implantáty, drony, souboje s kultisty a mnohem víc nás čeká již příští měsíc, přesně 24. září.

Source :

DenofGeek

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na