Domů » Články » Herní novinky » The Surge 2: Proklestěte si cestu skrz Jericho City v nové ukázce ze hry

The Surge 2: Proklestěte si cestu skrz Jericho City v nové ukázce ze hry(2 minuty čtení)

The Surge 2, pokračování akčního RPG od společností Deck13 a Focus Home Interactive opět přinese nekompromisní dynamické souboje, plné odsekávání končetin.

V novém traileru se podíváte na nové zbraně, prostředí, nepřátele, kolosální bosse a chvaty, které tyto herní prvky ještě vylepšují. Ve hře najdete vždy nové výzvy, které musíte překonat, vybavení, které můžete ukořistit a vylepšovat, a hrozby, které musíte přežít.

Ikonické rychlé souboje, jedinečné zaměřování na končetiny a mechanismy kořisti z The Surge se vrací a představí dynamický bojový zážitek, který je stejně tak uspokojivý jako nekompromisní. Užijte si zcela nová, větší a živější prostředí – Jericho City je obrovská lokace plná tajných průchodů, budov, frakcí, přátel, nepřátel a děsivých bossů. Opuštěné rozestavěné megastavby lemují zdánlivě klidné parky, ze kterých se stala loviště nanostrojů. Na cestě touto noční můrou získávejte technický šrot a součásti vybavení tak, že odseknete nepřátelům končetiny a přidáte si je k vlastnímu exoskeletu.

Zatímco Jericho City sžírá zamoření nanoboty, po ulicích se prohánějí nové, děsivé splynuliny lidí a strojů a gangy, vlády a kultisté válčí o moc nad těmi nejvýznamějšími oblastmi. Oblékněte si exoskelet, pokuste se přežít v tomto chaosu a zvítězit.

The Surge 2 vyjde 24. září na PlayStation 4, Xbox One a digitálně na PC v původní anglické verzi. V prodeji bude za DMOC 1505 Kč.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X