Domů » Články » The Surge 2: Užijte si začátek konce lidství v novém příběhovém traileru

The Surge 2: Užijte si začátek konce lidství v novém příběhovém traileru

4. září ve hře The Surge 2 život na Zemi tak, jak ho známe, skončí. Nejnovějším hardcore akční RPG od Deck13 začíná poté, co nanovirus deFrag udeří na planetu po startu rakety Utopia. V Jericho City se musí osamělý válečník – vy – probojovat peklem, zaplavenými oblastmi a ztrátou paměti, aby objevil pravdu o viru, o městě a o spoustě dalších věcí. Užijte si začátek tohoto příběhu v novém traileru.

V něm se setkáváme s naším hrdinou a řadou obyvatel Jericho City. V ulicích řádí nano-kultisté, kteří z okolí sbírají všechno, co najdou, aby to použili ke svým záhadným účelům. Vládní jednotky A. I. D. se násilnými prostředky pokoušejí udržet město ve svém sevření. A mezitím vás dívka Athena, se kterou máte zvláštní vztah, vede ulicemi na neznámé místo.

Tuto záhadu podtrhuje hratelnost, která rozvíjí a vylepšuje osvědčené vzorce z prvního dílu a přináší nové zbraně, novou výbavu, vylepšený souboj na dálku, dodatečné implantáty a spoustu dalšího. Páteř soubojů, získávání kořisti a výběr výbavy stále tvoří zaměřování a odsekávání končetin z nepřátel, ale nyní máte k dispozici více možností než dřív.

Předobjednávky běží do dne premiéry 24. září a nabízejí balíček předmětů URBN jako bezplatné bonusové DLC. Jericho City čeká – dokážete ho ve hře The Surge 2 zdolat?

The Surge 2 vychází 24. září na PlayStation 4 s českými titulky a na Xbox One v původní anglické verzi. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1505 Kč.

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] po odhalení příběhového videa tu máme nový trailer, který je ovšem poměrně lyričtější a samotný název Symphony […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X