Domů » Články » The Surge 2: Zkraťte si čekání na hru novým trailerem

The Surge 2: Zkraťte si čekání na hru novým trailerem

The Surge 2 opět přinese drsné souboje v nanoboty zamořené dystopické budoucnosti. Za posledních pár měsíců se novináři a influenceři ponořili do hlubin Jericho City, kde sekali a krájeli své nepřátele, a jejich názor je jasný – hráči mají všechny důvody proto, aby se na hru těšili.

The Surge 2 přijde s brutálními souboji v křivolakých uličkách Jericho City. Probudíte se bez vzpomínek na pád letadla, po kterém jste tu zůstali trčet, a budete muset porazit divoké stroje, fanatické kultisty i mnohem horší nepřátele, zatímco budete prozkoumávat své okolí a odhalovat pravdu. Díky přepracovanému systému zaměřování končetin v boji v kombinaci s vylepšeným designem soubojů a novému a většímu světu se spoustou dalších překvapení udělá The Surge 2 dojem jak na nové hráče, tak na fanoušky série.

Nový trailer s oceněními poodhaluje příběh a ukazuje, jak úžasný to byl pocit, moci si hru vyzkoušet s předstihem.

Hru je nyní možné předobjednat na PlayStation 4 a Xbox One. K předobjednávkám hráči zdarma získají URBN Gear Pack, který obsahuje novou sadu zbroje, dvě nové zbraně a další vybavení a kosmetické předměty. The Surge 2 si také budete moct zahrát na Gamescomu na stánku Koch Media/Deep Silver v hale 9.

The Surge 2 vychází 24. září na PlayStation 4 a Xbox One v původní anglické verzi. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1505 Kč.

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] vrcholných sci-fi RPG jakými jsou Destiny 2, či Warframe se bude letos snažit proniknout The Surge 2. Ačkoli si vývojáři z Deck13 kladou vysoké cíle, povedený první díl The Surge […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X