Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: The Tavern of Magic nabídne souboje mágů i čištění dungeonů ve VR

VIDEO: The Tavern of Magic nabídne souboje mágů i čištění dungeonů ve VR

Tak trochu jiná hospodská rvačka

Přestože VR zařízení mají k dokonalosti stále daleko, objevují se na nich čím dál zajímavější tituly od malých nezávislých tvůrců. Třeba ruské studio Gnamics před nějakým časem představilo PvP akci The Tavern of Magic, která za chvilku zamíří do předběžného přístupu. Připomíná se tak novým trailerem.

Ten toho neukazuje zrovna málo. V PvP části se v malé „hospodské“ aréně proti sobě postaví dva až čtyři hráči a budou po sobě vrhat blesky i firebally. Nebo jiné srandy, magický arzenál se totiž odvíjí od kartiček s kouzly, které můžete nakupovat či sbírat v dungeonech.

Čištění kobek míří především na hráče, kteří radši mlátí počítačem ovládané potvory. S trochou šikovnosti je po porážce půjde uvěznit v kartičkách a následně použít v duelech s ostatními mágy. Kooperativní PvE část hry prozatím počítá se čtyřmi hráči, zda se však dostane do předběžného přístupu, se zatím neví.

Plná verze hry toho slibuje ještě více, hráči dočkat levelovacího systému a procedurálně generovaných dungeonů. Samozřejmostí jsou postupné updaty s balíky dalších monster, kartiček či kosmetických předmětů.

The Tavern of Magic by se měl objevit na Steamu ještě v tomto kvartálu pro HTC Vive a Oculus Rift. Hra je prozatím v uzavřené betě, do které se můžete přihlásit přes googlovský formulář vývojářů.

Čtěte také: Kingdom Come slaví Velikonoce novým patchem. Přidává do hry „tradiční českou zbraň“

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Q2usRYGblZs” /]

Source :

Tisková zpráva

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X