Domů » Články » Herní novinky » The Witcher 3: Svět Geralta z Rivie by mohl opět ožít díky novým modovacím nástrojům!

The Witcher 3: Svět Geralta z Rivie by mohl opět ožít díky novým modovacím nástrojům!

I když datadisk O víně a krvi zakončil příběh celé trilogie, nechal bílého vlka užít si klidu a odpočinku na vinici Corvo Bianco, mnozí lidé touží s Geraltem zažít nová dobrodružství.

Jedním z takových lidí je i uživatel memr z NexusMods, který stojí za projektem zvaným Radish Modding Tools, což je kolekce modů a externích nástrojů, umožňující tvorbu nových questů. I když existují mody ke hře, rozhodně nejsou na úrovni The Elder Scrolls V: Skyrim. Většinou se jedná o různá vylepšení grafiky nebo vzhledu postav. Je to částečně i kvůli tomu, že modovací nástroje trojky byly oproti předchozím dílům velmi limitované.

Na Radish Modding Tools se stále pracuje a podle memra bude vydán jako balíček, jakmile se vychytají všechny bugy. S ním by modeři měli být schopní vytvořit i příběhové úkoly. Sice není možné importovat nové animace, je ale možné využít všechny, které jsou dostupné ve hře. Přizpůsobit lze i terén.

Pokud jste zatoužili vytvořit si vlastní příběh, měli byste mít s modováním už nějaké zkušenosti. Jak lze vidět v traileru, není to tak jednoduchá záležitost, jak se může zdát.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X