This War of Mine: Survival hra z válečného prostředí nyní ve slevě na Steamu!(1 minuta čtení)

Tato survival hra z roku 2014 je vyvinutá polskou společností 11 bit studios. Je inspirována událostmi během Bosenské války, kde civilisté každý den bojují o přežití.

V této válce nejste voják, ale hrajete za skupinu civilistů, která se snaží v přeplněném městě přežít. Tempo války je dáno cyklem dne a noci. Potýkáte se s nedostatkem jídla, léků a různých nebezpečí, jako jsou odstřelovači, nebo mrchožrouti.

Vy rozhodujete, kdo zůstane naživu, a kdo se z města již nedostane. Hrajete za různé postavy, přičemž každá má svůj vlastní herní konec. Ty musí udělat spoustu složitých rozhodnutí mezi vlastním životem a svědomím.

Hra This War of Mine je nyní na Steamu se slevou 75% za 4,75€.

Se slevou 54% si pak můžete pořídit This War of Mine: Complete Edition, která obsahuje základní hru This War of MineThis War of Mine – The Little Ones DLCThis War of Mine: Stories – Season Pass za 14,22€.

Sleva končí za pár hodin.

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.