Ze singleplayerového režimu bude samostatná hra. Oznámen GWENT: Thronebreaker

Kruh se uzavírá

Ačkoliv se teď většina pozornosti polského CD Projekt RED upírá směrem k Cyberpunk 2077, nejedná se o jediný titul, na kterém studio pracuje. Plánovaný příběhový režim Gwent: The Witcher Card Game se osamostatní v podobě titulu Thronebreaker: The Witcher Tales.

Thronebreaker: The Witcher Tales měl být původně singleplayerovou kampaní pro karetní Gwent, nyní se ovšem osamostatní a nabídne okolo 30 hodin obsahu. Půjde o plnohodnotné příběhové RPG, veškeré akční pasáže ale budou řešeny karetními zápasy.

Příběh by se měl točit okolo Meve, královny Rivie. Že o ní někteří slyšíte poprvé? Není to vaše chyba. V kánonu vtvořeném Andrzejem Sapkowskim totiž sice hraje velkou roli, v herní trilogii byla ale vždy jen letmo zmíněna.

Chvilku jsme si říkali, kam tahle část hry zmizela, jelikož jsme ji viděli už vloni na Gamescomu a od té doby po ní slehla zem. Datum vydání nebylo stanoveno, platformy ovšem známe. Thronebreaker: The Witcher Tales vyjde pro PS4, XONE a PC.

Čtěte také: SOUHRN: Cyberpunk 2077 poprvé v akci. Co všechno ukázala nejambicióznější hra budoucnosti?

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.