Domů » Články » Ticho prolomeno. Autoři No Man’s Sky vydali velký update

Ticho prolomeno. Autoři No Man’s Sky vydali velký update(2 minuty čtení)

Autoři přijali kritiku a své chyby se budou snažit postupnými aktualizacemi napravit

I přesto, že vesmírná akce No Man’s Sky v hráčích vyvolala především hořká zklamání a Valve se kvůli tomuto masivnímu skandálu rozhodla razantně upravit své podmínky pro vývojáře, autoři ze studia Hello Games to se svým megalomanským titulem ještě nevzdávají a snaží se o jeho nápravu.

„Diskuze okolo No Man’s Sky byla od jeho vydání dost intenzivní a dramatická. I když jsme mlčeli, nezavírali jsme oči před vašimi reakcemi. Veškerý uplynulý čas jsme věnovali vylepšování hry podle vaší zpětné vazby. Vyslyšeli jsme všechny vaše pozitivní i negativní názory na No Man’s Sky, díky kterým se budeme snažit udělat hru co nejlepší“, sdělilo studio Hello Games ve svém nedávném prohlášení.

Studio vydalo prohlášení společně s první opravnou aktualizací s názvem Foundation Update. I přesto, že update není nijak velký, nabízí tunu nového obsahu a fixů a dle slov autorů se stane stavebním kamenem budoucího obsahu, na kterém studio usilovně pracuje.

Z výčtu novinek hráče zaujme možnost postavit si pořádně velkou základnu. Zakládání osad podpoří spousta nových funkcí a rozšířené sbírání surovin. Hello Games do updatu narvali i nové herní režimy – kromě klasického najdete i kreativní, který vás nechá se pořádně vyřádit stavbou vesmírných skanzenů. Survival mód mluví sám za sebe a nabízí slušnou výzvu pro všechny, kteří ji postrádali v základní hře. Dále pak přibylo farmaření, nové technologie i předměty.

Aktualizace 1.1 přinesla i řadu oprav a vylepšení jak z grafické, tak technické stránky. Hra běží o něco lépe i na slabších strojích a uživatelské rozhraní se dočkalo nemálo změn. Kompletní seznam novinek najdete na stránkách hry.

Čtěte také: Deep Silver: Homefront: The Revolution jsme vydali příliš brzy

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X