Domů » Články » Tip na reality show: Too Hot to Handle

Tip na reality show: Too Hot to Handle

Mám tu pro vás dnes tip na jednu celkem bizár záležitost. Tohle není tak úplně seriál, tohle je reality show, jejíž producenti si vzali ispiraci ze show Paradise Hotel a tak trochu ji obrátili. Zatímco v jiných soutěžích jsou pravidla poměrně uvolněná a můžeme tak vidět doslova divy, tady se jede jiná liga. Tuhle show můžete vyhrát jen tak, když se na měsíc vzdáte sexu, masturbace a je v tom zahrnuto i líbání.

Pravidla této reality show jsou poměrně jasná a řekněme si otevřeně, mnozí z nás by to pro tu výhru hravě zvládli. Zvlášť když byste hráli o sto tisíc dolarů. Jenže tahle skupinka deseti lidí vás nejednou překvapí. Ne tím, jak jsou mladí a atraktivní, konec konců s tím se tak nějak počítá, je to vstupní kritérium, ale tím, jak jednodušší jsou. Ano. Napsala jsem to. První den, kdy dorazí do krásného resortu, se dozví pravidla, která je tedy omezují v jakémkoli fyzickém kontaktu a to na dobu jednoho měsíce. Pokud pravidla poruší, z výherní částky jsou jim odečítány pokuty, které si na konci rozdělí ti nejstatečnější – ti kteří vydrží. Je docela zajímavé sledovat jejich velké překvapení a prohlášení, že někteří z nich měsíc bez sexu nebo masturbace nikdy v životě nebyli. 

To, že to nebude s dodržováním pravidel tak žhavé se přesvědčíme docela brzy. Ale na jejich obranu, do této soutěže byli vybráni lidé, kteří žijí hodně nezávazný život, kdy je nezávazný sex jednou z priorit. A tím, že je jim odpírán se u nich projevují rozdílné charaktery. Můžete se těšit na typické představitele takových reality show. Nutno ale podotknout, že cíl této reality show je celkem sympatický. Má soutěžící naučit nebrat fyzický kontakt jako samozřejmost, ale povýšit ho na něco trochu víc, než jen pouhou příležitost k tomu dopřát si sex. Možná vám z toho budou krvácet uši i oči, ale věřte mi, tahle osmidílná reality show ve vás rozhodně má potenciál vyvolat mnohé. Budete to chtít vypnout, ano. Ale nedá vám to. Je to takové guilty pleasure. Tak směle do toho.   

Televizní reality show je produkována produkční společností Fremantle Talkback. Režiséry jsou Laura Gibson a Charlie Bennett. Celý seriál komentuje Desiree Burch. V reality show účinkují: Bryce Hirschberg, Chloe Veitch, David Birtwistle, Francesca Farago, Harry Jowsey, Kelz Dyke, Nicole O´Brien, Rhonda Paul a Sharron Townsend. 

Too Hot to Handle, USA / Reality Show / 2020 / 39-42 minut 

0 0 vote
Article Rating
Source :
CSFD, Wikipedia
Nika Binarová
Written by
Ideální den je ten, kdy můžu jíst, číst, spát nebo hrát, ideálně hezky jedno po druhém. Přelouskám téměř cokoli a obvykle mám rozečtených více jak pět knih najednou. Když se mi dostane do rukou kniha, to první co udělám je, že si přečtu první a poslední stránku než ji začnu číst tak, jako normální člověk.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X