Domů » Články » Tip na seriál: My Cat From Hell

Tip na seriál: My Cat From Hell

Když se zeptáte lidí, kteří nemají rádi kočky, proč tomu tak je, většinou vám odpoví, že jsou to prostě odtažité, útočné mrchy, že je nelze vychovat ani vycvičit. O tom, že to není pravda, vás možná přesvědčí tento dokument. 

Jackson Galaxy, i když na to nevypadá, je zkušeným odborníkem na kočky. Má dlouholeté zkušenosti nejen s jejich převýchovou, ale díky svému působení v útulcích také s tím, jak dopadají „nevychovatelná“ zvířata. Proto se rozhodl pomoci lidem, kteří si neví rady se svými miláčky a jsou již se silami v koncích. Často je ohroženo jak jejich zdraví, tak partnerský vztah. Když si pozvou Jacksona, čeká je překvapení, protože se jim přede dveřmi objeví výstředně oblečený, holohlavý, vousatý a hlavně potetovaný muž. 

Odborník je totiž zároveň rockový muzikant a také podle toho vypadá. S sebou nosí pouzdro na kytaru, ve kterém ale nemá samopal (při pohledu na některé „páníčky“ toho možná lituje), ale různé kočičí hračky, pamlsky a pomůcky. S nimi pak přesvědčuje kočku, aby opustila úkryt a zjišťuje, zda a jak se s ní dá pracovat. Málokdy se stane, že by nad nějakou zlomil hůl a nedokázal jí pomoci. Většinou bývá problém v majitelích, kteří svým zvířecím miláčkům nerozumí. 

Občas se objeví extrém, třeba jako případy koček s psychickými poruchami. Ano, i ony mohou mít úzkosti, PTSD nebo například syndrom kočičí hyperestezie, stejně jako kocour Lux. Ta se v jeho případě projevovala nekontrolovatelnými záchvaty zuřivosti, které vyústily až ve známý případ, kdy se před ním jeho majitelé zavřeli do ložnice a ve strachu zavolali policii. Naštěstí se Luxovi dostalo veterinární léčby a nemusel být utracen. Pořad se dočkal deseti sérií.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X