Follow
Domů » Project Hospital » TIPY A TRIKY

TIPY A TRIKY

  1. Čtěte diskuzi na Steamu – najdete tam spoustu užitečných rad, které vám pomohou posunout se dál, protože přesně tyhle rady ve hře samotné chybí.
  2. Tutorial, Sandbox, a až poté kampaň – potom co pečlivě projedete tutorial, tak vynechte kampaň a nejprve zkuste sandbox. Uděláte si tak více jasno jak taková nemocnice funguje.
  3. Stavte vlastní místnosti – předpřipravené místnosti jsou skvělý nápad, který vám velmi usnadní práci s rozvojem jednotlivých oddělení. Pokud však máte problém s financemi či místem, tak je mnohem lepší si místnost postavit sám.
  4. Přesun pacientů mezi odděleními – pokud dostanete hlášení, že pacienta nelze na oddělení léčit či vyšetřovat, tak ho přesuňte na jiné oddělení.
  5. Nová oddělení v Sandbox módu – pokud hrajete sandbox, tak nová oddělení nemocnice otevřete tím, že je postavíte ve chvíli, kdy jsou v předpřipravených místnostech odemčené (pokud nemáte nastavené odemčení všech místností hned od začátku – pozn. redakce).
  6. Pokud se vám zdá, že váš pacient čeká příliš dlouho na nějaký zákrok, tak na kartě změňte “Pod hráčovou kontrolou” na “Sledovaný” nebo “Léčen doktory”. Personál nemocnice si již pacienta převezme a někdy se stane, že se tak uvolní i další procedury, které do té doby nebyly dostupné. Občas těžko říct, jestli se za tím schovává vaše vlastní chyba (někdy vypadne jedno malinké kolečko a pak celý proces přestane fungovat, aniž byste si toho v tom mumraji vůbec všimli – pozn. redakce) nebo jestli za to může bug.

 

X