fbpx

Titan Quest se dočkal datadisku. Celých 11 let od vydání původní hry

Nečekaný výlet do Ásgardu

Titan Quest byl ve své době velmi obstojnou diablovkou. Vlastně tak obstojnou, že se po dekádě dočkal i remasteru v kompletu s datadiskem Immortal Throne. Na letošní rok si vydavatel z THQ Nordic připravil ale další nečekané překvapení – vydal ke hře zbrusu nový datadisk s podtitulem Ragnarök.

Jak už název napovídá, náš řecký hrdina vymění Peloponés za drsnou severskou krajinu a vydá se po vzoru Kratose vraždit obludy z keltských a skandinávských mytologií. Maximální úroveň se zastavila na cifře 85, hráčům se odemklo nové mistrovství, které je naučí pár hrátek s runami, a v neposlední řadě se hra dočkala tuny nových zbraní, questů i zbrojí, včetně dosud zanedbaných kalhot. Těšit se můžete i na vylepšenou fyziku i audiovizuální stránku hry.

„Velkolepý příběh ze starověkého světa Titan Quest konečně pokračuje. Hádovi hrdinové míří na neprobádané území severní Evropy, které sužuje tajemná hrozba a kde na své objevení čekají noví nepřátelé, síly i poklady! Toho nové rozšíření přináší rozsáhlé páté dějství i řadu nových a žádaných prvků, jako například nové typy zbraní a možnost posunout postavy až na 10. úroveň mistrovství,“ píšou autoři na steamových stránkách hry.

Titan Quest Ragnarök je určen pouze pro Anniversary edici původní hry. Pokud ji ještě nemáme, můžete si ji koupit na Steamu do 22. listopadu za malý peníz – aktuálně je v 80% slevě za krásných 3,99 euro (což je něco lehce přes stovku). Samotný datadisk je rovněž v menší slevě do 24. listopadu.

Čtěte také: Překladatelé Divinity: Original Sin 2 pokořili čtvrtinu textů. Ohlašují další projekty

Zdroj:

VG247

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz