Domů » Titanfall 2 přichází s novým trailerem – sází na výborná hodnocení a Linkin Park

Titanfall 2 přichází s novým trailerem – sází na výborná hodnocení a Linkin Park

Zatímco titáni sbírají další skvělá hodnocení od kritiků, v prodejnosti stále zaostává

Jelikož prodeje druhého Titanfallu se nevyvíjí tak, jak si v EA a Respawn Entertainment představovali, rozhodli se vydavatelé vsadit na marketing, který by s budoucí prodejností kopií mohl alespoň částečně pohnout a protlačit tak hru k většímu množství hráčů. 

Ačkoliv autoři pro svůj nový akční titul dělají první poslední, hráči až takový zájem bohužel neopětují a kopie disků momentálně zabírají tak akorát regály v prodejnách. Ani přes nenaplnění svých představ to ale nevzdávají a pomalu odhalují informace k blížícímu se prvnímu dodatku do hry, který by měl přinést nejen novou mapu, ale i rozšířit zbrojní arzenál o nový kousek. I naši titáni se něčemu novému přiučí.

Současně s informacemi byl uvolněn i nový trailer, který se odráží od výborných hodnocení a příjemně ladí s hudebním doprovodem od skupiny Linkin Park. Pokud vlastníte PC sestavu a vystačíte si s digitální kopií, po dobu akce černého pátku máte možnost si skrze Origin pořídit Titanfall 2 s 33% slevou, což se oproti ceně krabicové verze opravdu vyplatí.

Čtěte také: Velké překvapení. Titanfall 2 bude mít veškerý další obsah bez výjimek zdarma

Source :

VG247

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na