Domů » Články » Herní novinky » Tohle je poslední trailer k filmovému Assassin’s Creed. Podívejte se na něj

Tohle je poslední trailer k filmovému Assassin’s Creed. Podívejte se na něj

Nikdo nečeká španělskou inkvizici! Počtvrté...

Na filmové zpracování herní série Assassin’s Creed čekáme skoro dva roky. Ubisoft se ale rozhodně neválel na zadku, což dosvědčují nové fotky a záběry z filmu, které francouzský gigant drobil po internetu od letošního května. Dlouhá kampaň se již chýlí ke konci a my tak dostali finální trailer.

Poslední oficiální ukázka nás trochu naplňuje nadějí, že nezopakuje útrapy předchozích herních filmů. Assassin’s Creed totiž vypadá, že má všechny znaky pořádného filmu i zakuklené herní série. Nechybí pořádná femme fatale, britský záporák, sympatický mentor a ani hromada akce.

Jestli ale herci a režisér dokázali svázat všechny prvky dohromady, je už otázka jiná. Za projektem sice stojí zvučná jména jako Michael Fassbender, Marion Cotillard nebo Jeremy Irons, avšak nesmíme zapomínat, že Angelina Jolie byla tváří Lary Croft a vysokou chválu za svůj výkon nesklízela. Za své nárazníky ano, víme.

Jako hráči doufáme, že Assassin’s Creed nevejde do historie jako film, co zruinoval kariéry velkých hollywoodských hvězd. Na úspěšný snímek na motivy her čekáme už hodně dlouho, snad nás asasíni nenechají ve štychu. Nechápejte nás špatně, Westworld dokázal zachytit herní atmosféru perfektně. Ale na vlastní klávesnice se do zábavního parku nepodíváme, i když v něm řádí samotný Trevor.

Assassin’s Creed do našich kin vtrhne již 29. prosince.

Čtěte také: Ukázka z filmu Assassin’s Creed představuje nový Animus

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X