Domů » Články » Herní novinky » Nový Tomb Raider potvrzen. S Larou Croft se uvidíme příští rok

Nový Tomb Raider potvrzen. S Larou Croft se uvidíme příští rok(1 minuta čtení)

Zbrusu nové oznámení oznámení
Tomb Raider

Vydání Rise of the Tomb Raider v roce 2015 bylo poněkud kostrbaté. Lara Croft se nejdříve vloupala na Xbox One i 360, PC hráči si počkali na jaro následujícího roku a konzole od Sony se dočkala až o rok po původním vydání. Přestože Square Enix tvrdil, že ani milionové prodeje v rámci rebootované série nejsou kdovíjakým úspěchem, naštěstí se novým dílům nebrání.

Vydavatel tudíž poručil tvorbu pokračování. Různé drby a úniky na sebe nenechaly dlouho čekat, objevilo se dokonce spekulované jméno Shadow of the Tomb Raider. Vydavatel ani vývojáři z Crystal Dynamics ale až doteď mlčeli.

Nyní oficiální twitter účet Tomb Raideru prolomil ticho na herním poli, i když se nejedná o zrovna revoluční zprávu. Podle tweetu přijde odhalení nového dobrodružství Lary Croft s velkou událostí v roce 2018. Nejspíše půjde o tradiční herní sešlosti jako E3 nebo Gamescom, nemůžeme ale zapomenout ani na premiéru filmu Tomb Raider.

Po vzoru mnoha dalších vývojářů se vydání dočkáme krátce po oznámení. Rozhodně bychom ale nesázeli hned na jaro nebo léto příštího roku, Crystal Dynamics momentálně pracují na The Avengers Project pro Marvel. V každém případě se dalšího vykrádání hrobek nemůžeme dočkat.

Čtěte také: VIDEO: Trailer k filmu Tomb Raider je venku. Drží se herní předlohy

Source :
X
X