Vzpomínáte s láskou na začátky série Tomb Raider? Brzy se dočká remasterů(1 minuta čtení)

Hezčí Lara zdarma

Nebudeme si nic nalhávat, spousta z vás se momentálně těší na filmový Tomb Raider. Pokud se ale držíte názoru, že hranatá Lara byla hezčí, máme pro vás dobrou zprávu. Vlastně trojitou. První tři dobrodružství nejznámější archeoložky se totiž brzy dočkají nového kabátku.

Hry Tomb Raider 1, 2 a 3 vyšly před více než dvaceti lety, přesněji v letech 1996, 1997 a 1999. Pochopitelně si za tu dobu hratelnost i grafika prošly pořádnou evolucí a v dnešní době již stařičká Lara moc neobstojí. Stále si ji ale můžete v původní podobě pořídit na Steamu.

Na scénu proto nastoupilo studio realtech VR. Vývojáři si pro svou práci zvolili zbrusu nový 3D engine a plánují i podporu pro OpenVR. Jediným vroubkem na jejich práci je fakt, že základem pro jejich práci jsou mobilní porty. Snad se nedočkáme divokého dotykového ovládání převedeného na klávesnice. Nebo stejné situace jako u Chrono Trigger.

Naštěstí remastery vyjdou na Steamu zdarma pro všechny hráče, kteří vlastní původní verze. Vývojáři by rádi vydali i remastery na GOGu, avšak nejsou si jistí, zda to bude technicky možné.

Čtěte také: Zombie adventury Days Gone se letos nedočkáme. Byla odložena na příští rok

Source :

pcgamer.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na