Domů » Články » VIDEO: Druhý trailer na filmový Tomb Raider slibuje „herní“ Laru Croft

VIDEO: Druhý trailer na filmový Tomb Raider slibuje „herní“ Laru Croft

Hodně akce, troška emocí, občas nějaké to rabování kobek...

Zlomí nový Tomb Raider kletbu špatných filmových adaptací? Zde bychom velkou revoluci asi nečekali, na druhou stranu se z filmové Lary Croft může vyklubat přinejmenším slušná akční jízda, která neurazí fanoušky ani archeoložkou nepolíbené diváky. Alespoň se o to snaží nový trailer.

Už od prvních záběrů je jasné, že se film výrazně inspiruje rebootovaným Tomb Raiderem, což je zřejmě hlavní poselství nového traileru. Některé scény jako kdyby vypadly přímo ze hry, a i samotná zápletka se bude zřejmě v mnohém podobat hratelné předloze.

Bohatě obdařenou Angelinu Jolie, která hrála v původních Tomb Raider filmech, nahradila mladá Alicia Vikanderová. Ta má představovat křehkou a nezkoušenou lovkyni pokladů, jak ji ostatně znáte z rebootované série. V traileru sice působí sice o něco drsněji než ve hře, ale to v kině nemusí být vyloženě na škodu. Posuďte sami, trailer najdete níže.

Premiéra filmu je stanovena na 16. března tohoto roku. Uvidíme, zda se bude Vikanderové dařit lépe než jejímu manželovi, Michaelovi Fassbenderovi. Ten si střihl hlavní roli ve filmovém Assassin’s Creed, který nedopadl zrovna nejslavněji.

Čtěte také: Life is Strange: Before the Storm se dočká bohaté limitky. Mrkněte se

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=3KkhD0MnaJU&feature=youtu.be” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X