Domů » Články » Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2 se dočkají remasteru

Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2 se dočkají remasteru

Activision oznámilo, že se oba díly populární hry dočkají remasteru a budou se prodávat v jednom balíčku. Nově bude obsahovat například online multiplayer nebo možnost sdílet své parky s ostatními. 

Nová vylepšená verze bude mít samozřejmě hezčí grafiku, vrátí se split-screen multiplayer a také mody Create-A-Park a Create-A-Skater. Create-A-Park by měl obsahovat rozsáhlý editor a své výtvory mohou hráči sdílet s ostatními uživateli online. Dostanou zpět vše, co bylo v původních verzích, ale nově půjdou některé prvky parku tvarovat, takže mohou vzniknout originální překážky.  

Zvolit si bude možné z několika postav včetně takových, jako je Tony Hawk, Bucky Lasek, Steve Caballero, Geoff Rowley, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Chad Muska, Eric Koston, Rodney Mullen, Rune Glifberg, Kareem Campbell, Jamie Thomas nebo Bob Burnquist. Klasická verze balíčku se bude prodávat za necelých čtyřicet dolarů, o deset dolarů dražší bude Deluxe edice s unikátním obsahem a vybavením. Zahrají si všichni, kteří vlastní Microsoft Windows, PS4 a Xbox One. Hra bude k dispozici 4. září.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X