Domů » Články » Filmy a seriály » Top 5 filmových trailerů týdne #11

Top 5 filmových trailerů týdne #11

Týden se s týdnem sešel a tak je tu vaše pravidelná dávka filmových trailerů. Dnes se podíváme mezi zombie, přidáme se ke Kellyho gangu a budeme mít tu čest setkat se s Ježíšem. Takže jdeme na to.

Začneme takovým malý dramatem, kde uvidíme Richarda Gerea jako psychiatra zabývajícího se pacienty se schizofrenií. Za svou kariéru se setkal již s mnoha lidmi, kteří tvrdili, že jsou někdo jiný. Jenže teď ho čeká nelehký úkol. Bude mít na starost hned tři pacienty, kteří o sobě tvrdí, že jsou Ježíš. Čeká nás tedy i trochu humoru a jistě zde bude nějaká hlubší myšlenka. Jednoho z Ježíšů si dokonce střihl Peter Dinklage, kterého můžete znát jako Tyriona Lannistera z Hry o trůny.

Dále tu máme upoutávku na nový spin-off seriálu The Walking Dead. Ten se bude odehrávat na středozápadě USA, konkrétně v Nebrasce. Budeme zde sledovat komunitu lidí, kteří se deset let po vypuknutí zombie apokalypsy snaží znovu obnovit lidstvo. Samozřejmě to nepůjde tak lehce. Těšit se můžete na nové příběhy přeživších, mrtváky a samozřejmě i na nějakou tu lidskou spodinu.

Peter Carey napsal knihu True History of the Kelly Gang a nyní vznikl i stejnojmenný film. Vypadá to na pěknou podívanou, protože Kellyho gang se s ničím nesr… no řekněme, že to byla parta, která stála hodně mimo zákon. Příběh se odehrává v Austrálii roku 1870, tedy v době, kdy každý nosil bouchačku a na každému rohu vás mohli odprásknout. Film je i skvěle obsazen, najdeme zde George MacKayho, Nicholase Houlta, nebo třeba Charlieho Hunnama.

Válka ve Vietnamu patří mezi velké válečné konflikty, na které se nesmí zapomínat. Jedním z hrdinů této války byl William Pitsenberger Jr., který se svým vrtulníkem zachránil mnoho životů. Nakonec však sám přišel o život a svou Medaili cti dostal in memoriam, po třiceti čtyřech letech. Samozřejmě se zde budou odkrývat i tajemství z minulosti.

Dnešní trailery zakončíme seriálem, který je tu s námi už přes 50 let. Nebojte se, nejde o žádnou nekonečnou telenovelu, ale o sci-fi seriál Doctor Who. Ten dostává novou sérii, která bude vysílána příští rok. Jak už jistě všichni víte, z doktora se stala žena a tím pádem seriál chytil trochu jiný vítr, než předchozí série. Ovšem pořád je to zábava, cestování časem a po jiných planetách asi nikdy neomrzí.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X