Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #12

Top 5 filmových trailerů týdne #12(3 minuty čtení)

Vánoce jsou za dveřmi a my, jak se zdá, dostáváme dárky předem v podobě filmových trailerů. Dnes se konečně podíváme na novou bondovku, vydáme se do akce s Black Widow a také nás čeká další hraná Disneyovka.

Začneme pěkně zostra a to novou bondovkou Není čas zemřít. Daniel Craig se vrací, aby opět využil své povolení zabíjet. Tentokrát bude zachraňovat unesené vědce a hlavní záporák s tváří Ramiho Maleka by měl disponovat jakousi smrtelnou technologií. Agent 007 je zkrátka zpět.

Od špionů ke komiksům. Black Widow totiž dostala svůj první trailer a my budeme moci nahlédnout do historie téhle celkem záhadné postavy. Kromě samotné Black Widow se objeví třeba Alexei Shostakov, neboli Red Guardian, s tváří Davida Harboura. Podle traileru se bude jednat o pěknou akční podívanou z dílny Marvelu.

Další hraná předělávka klasické Disney pohádky. Mulan vyprávní příběh o vpádu Mongolů do Číny, kde ke potřeba každého schopného muže. Mulan by samozřejmě ráda bojovala, ale to ženy nesmí. To však Mulan nezastaví a začne se vydávat za muže, aby mohla do bitvy. Ukáže se, že i žena může držet krok s vojáky a být schopná v boji. Jenže je tu malý háček, Mulan se zamiluje do svého velitele a to se asi opravdu nemělo stát.

Další film je založen na skutečné události, kdy byl Walter McMillian neprávem odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Mladý advokát Bryan Stevenson to však nevzdává a snaží se Waltera zachránit před jistou smrtí. V hlavních rolích uvidíme Jamieho Foxxe a Michael B. Jordana, kterého můžete znát například z Black Panthera.

Dnes to zakončíme bláznivým komiksovým seriálem The Boys, který dostal trailer ke druhé řadě. Lidé mají zkrátka plné zuby superhrdinů, kteří vždy nedělají to, co by měli. Parta lidí, kteří si říkají Banda, je tedy začnou zabíjet. Čeká nás další krvavá podívaná a nebude chybět ani morbidní humor.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Vlastní
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X