Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #13

Top 5 filmových trailerů týdne #13(4 minuty čtení)

Po menší odmlce tu opět máme naší pravidelnou pětku filmových trailerů. Doufám, že jste si všichni užili svátky a nyní se chystáte do kina, protože jak se zdá, rok 2020 bude co se filmů týče velice štědrý.

Začneme pěkně od podlahy s filmem Christophera Nolana. Z traileru nejde úplně poznat, o co ve filmu přesně půjde, ale vypadá to na pěkně zamotanou jízdu ve stylu Inception. V hlavních rolích uvidíme Johna Davida Washingtona, známého hlavně z filmu BlacKkKlansman a Roberta Pattinsona, který nás čím dál více přesvědčuje, že umí hrát a ten incident s upírem byl jen velký omyl.

The New Mutants je spin-off X-Men universa, který ve světě je ve světě komiksů velice oblíbený. Není tedy divu, že se dočkal i filmového zpracování. Film byl již jednou odložen, protože Disney koupil 20th Century Fox. Setkáme se zde s naprosto novými mutanty, mezi kterými najdeme napřiklad kouzelnici Mirage, Cannonballa nebo Rahne Sinclair, jež se mění ve vlkodlaka. Všichni zde přítomní chtějí své schopnosti léčit, nebo si to alespoň myslí. Podivná nemocnice s nimi má ovšem úplně jiné úmysly.

První díl tohoto hororu překvapil tím, jak může být film dobrý i bez spousty dialogů. Ovšem druhý díl bude zřejmě trochu upovídanější. Rodina z prvního dílu zjistila jak se zrůdami, které sice nic nevidí, ale za to mají pekelně dobrý sluch, bojovat. Vydávají se tedy na cestu, hledají další přeživší a snaží se opět nastolit nějaký lidský řád.

U hororu ještě zůstaneme. Máme tu totiž pokračování filmu The Boy, ve kterém se probudí pradávné zlo ukryté v porcelánové panence. Mladá rodina se stěhuje na venkov do starého domu a očekávají, že jim tam bude dobře. Jejich syn však najde zakopanou porcelánovou panenku, které není tak úplně hračkou. Zdá se, že panenka žije vlastním životem a jediný její úkol je terorizovat obyvatele domu.

Do třetice všeho hororového tu máme trailer na seriál z produkce Netflixu, Zámek a klíč. Původně velice úspěšný komiks z pera Joea Hilla, který se může pyšnit tím, že jeho otec je samotný král hororu Stephen King. Společně se podíváme na tajemnou usedlost v Nové Anglii, která vás doslova dokáže změnit. Za jejími zdmi žije cosi tajemného a nenávistného. Dozvídáme, se že rodina Zámkových, která v domě žije, je předurčena k tomu, aby se z nich stali strážci zvláštních klíčů.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X