Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #14

Top 5 filmových trailerů týdne #14

S dalším týdnem vám opět přináším pět filmových trailerů, které mi padly do oka. Dnes tu budeme mít dvě komiksovky, jednoho digitálního králíka a Harryho Pottera se zbraněmi. Takže jdeme na to.

Black Widow jsme tu již jednou měli, nyní se ale připomíná dalším trailerem, kde najdeme spoustu nových záběrů. Osobně se hodně těším na Taskmastera, který v komiksech Avengerům zatápí už pěkně dlouho. Pokud jste hráli hru Spider-Man na PS4, moc dobře víte o koho jde. Už aby byl květen.

Králíček Petr se vrací a tentokrát to nebude mít jednoduché. I když se snaží sebevíc, pořád má pověst nezbedného králíka a tak se rozhodne vydat do světa, kde by mu mohlo být lépe. Jenže po jedné nevydařené loupeži na farmářském trhu se bude muset vrátit, aby mu jeho lidští přátelé pomohli zachránit ostatní zvířata. Čeká nás tedy dobrodružství, které si užije opravdu celá rodina.

Druhým dnešním komiksovým filmem je Morbius. Pokud vám komiksy nejsou cizí, jistě víte o koho jde. Morbius je napůl člověk a napůl upír, který ovšem nebyl stvořen klasickou proměnou. Dr. Michael Morbius totiž tak urputně hledal lék na svou vzácnou krevní chorobu, až se stal živým upírem. Hlavní roli si zahrál Jared Leto a podle traileru to vypadá, že po tomhle filmu bychom mu mohli toho Jokera odpustit.

Daniel Radcliffe ukazuje, že už dávno není jen hodný čaroděj z Bradavic. Jeho role v Guns Akimbo bude asi zatím ta nejtrhlejší ze všech. V roli Milese, který vždy chtěl být hrdinou, ale místo toho se válí doma na gauči a nic nedělá, se dostane to pěkně prekérní situace. V ulicích totiž řádí gang Skizm, který pořádá hry na život a na smrt. Pěkně jim zatápí zabijačka jménem Nix. Skizm navštíví nebohého Milese a přišroubují mu k rukám zbraně. Ptáte se určitě proč. Je to přece zábava. Pro Milese tak začíná noční můra, plná akce a černého humoru.

Práce nočního recepčního je celkem nuda. Své o tom ví i Bart, který při svých nočních směnách šmíruje lidi a strká nos tam, kam by rozhodně neměl. Nikdo by se asi nic nedozvěděl, jenže v hotelu někoho zavraždí a všechny důkazy ukazují směrem na Barta. Hlavní roli ztvárnil Tye Sheridan, kterého jsme mohli vidět například v Ready Player One. Uvidíme, jak mu to půjde ve vážnější roli, rozhodně je to slibný start kariéry.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X