Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #16

Top 5 filmových trailerů týdne #16

Je až neuvěřitelné, kolik filmů studia vypustí za rok do světa. Obyčejný divák to samozřejmě nemůže nikdy zvládnout všechno, ale na druhou stranu, aspoň mám vždy dostatek materiálu pro článek. Dnes se podíváme na nové Rychle a zběsile, poté se objeví nějaká ta romantika a nakonec třeba i drama.

Je to tady! Devátý díl Rychle a zběsile klepe na dveře. Tahle sága se hodně odchýlila od původního konceptu a nyní je z ní čistý akčňák, kde Vin Diesel občas řekne něco hlubokého o rodině. Uvidíme, jak to bude u devátého dílu. Mnozí z vás jsou určitě zvědaví.

Fantasy Island byl původně seriál ze 70. let, kde se klientům na ostrově plnily i ty nejtajnější přání. Nyní se chystá filmový remake, ale bude to úplně jinak. Má to být totiž horor, protože ne všechna přání jsou přece dobrá. Režie se ujal Jeff Wadlow, který má za sebou třeba Kick-Ass 2, takže by to vůbec nemuselo být marné.

The Photograph se hlásí s druhým trailerem. Romantický film, který vyjde, jak jinak, než na Valentýna. Příběh vypráví pomocí fotek vztah šťastného páru v minulosti i současnosti. Není to tedy žádná složitá podívaná, ale na večer s přítelkyní to bude dobrá volba a možná pak i zabodujete.

Hospodyňka Hunter otěhotní se svým manželem. Vše vypadá skvěle, jenže manžel a jeho rodina na ni neustále dohlížejí. Navíc Hunter začne polykat různé předměty, což není dobré ani když nejste zrovna v tom.

Steve Carell v hlavní roli politické satiry, která by aspoň podle traileru mohla být pěkná zábava. Demokratický stratég zde pomáhá vysloužilému veteránovi ke starostovskému křeslu v malém středozápadním městě. Vyhrají snad demokraté proti republikánům alespoň ve filmu?

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X