Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #18

Top 5 filmových trailerů týdne #18(3 minuty čtení)

Po minulém speciálu tu máme opět klasickou pětku trailerů, které jsou zase pěkně našlapané. Filmů, jak se zdá, vzniká čím dál víc a člověk by na to potřeboval více, než jeden život. Dnes se podíváme na restart série Saw, přidáme se k odboji a nebude chybět i nějaká ta sci-fi budoucnost.

Saw byla svými nápaditými pastmi vždy výjimečná. Bohužel s přibývajícími díly klesala i kvalita filmů. Co jiného tedy udělat, než celou sérii restartovat. V hlavní roli zde uvidíme Chrise Rocka, který zřejmě dostal chuť na vážnější roli a film dokonce produkuje. Některými záběry z traileru Spiral připomíná kultovní film Sedm nebo třeba Pulp Fiction. Vypadá to, že nás čeká béčko ale sakra kvalitní.

Film z 2. světové války, ale z netradičního pohledu. Podíváme se zde do života Marcelu Marceauovi. Před tím, než se stal slavným hercem, byl v odboji a pomáhal lidem emigrovat ze země. Snímek se mimo jiné natáčel i v České republice.

Tak trochu bláznivý horor, kde se bohatí lidé rozhodnou pořádat hon na vybranou hrstku nic netušících civilistů. Pro boháče je to jen sport a zábava. Vše by jim vyšlo, jenže mezi partou lovených lidí je i pěkně drsná dívka Crystal. Ulovit ji nebude snadné a může se stát, že z lovce se najednou stane kořist.

Wes Anderson je velice kreativní režisér a přináší nám další film, ve kterém se podíváme do fiktivního francouzského městečka. Zde se odehrávají příběhy napsané v magazínu “The French Dispatch”. Film má být poctou žurnalistům a svým stylem připomíná další Andersonův film Grandhotel Budapešť.

Seriáloví fanoušci jistě již netrpělivě vyhlíží druhou sérii Altered Carbon. Ta na Netflix dorazí 27. února a opět se podíváme do Blade Runnerovské budoucnosti, kde se lidské vědomí dá přenášet mezi těly. Hlavní hrdina Takeshi Kovacs oproti první sezóně změní podobu a navíc mu přibudou i nějaké ty schopnosti. Čeká nás tedy pořádná sci-fi jízda.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X