Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #19

Top 5 filmových trailerů týdne #19(3 minuty čtení)

Další pátek, další filmové trailery. Dnes tu máme historické fantasy, návrat dvou velkých akčních hvězd a nějaké ty gangy z Londýna. Ve světě filmu se zkrátka pořád něco děje a bude stále na co koukat. Pojďme se tedy podívat na pět nových trailerů.

O králi Artušovi a jeho legendě bylo natočeno již spousta filmů, ale co kdyby vznikl film, který se sice opírá o rytíře kulatého stolu, ale o někom úplně jiném. Přesně to je The Green Knight. Příběh vypraví o Siru Gawainovi, který se utkal se Zeleným rytířem. Gawain usekl svému soupeři hlavu a prohlásil, že za rok si souboj zopakují, jen role budou obráceně. Rok právě uběhl a je tedy čas na odvetu.

Pokud znáte rapperské uskupení Wu-Tang Clan, určitě vám není cizí jméno RZA. Tenhle člen kapely se rozhodl, že chce být filmařem. Jeho režijní debut proběhl před několika lety s filmem Pěsti ze železa a nyní se vrací. Tentokrát se podíváme do New Orleans, kdy jej sužoval hurikán Katrina. Parta zlodějíčků se rozhodne využít vzniklého chaosu a spáchat loupežné přepadení, které když vyjde, budou mít dost peněz do konce života.

Jan je obyčejná žena v obyčejném městečku, dělající obyčejnou práci. Jenže věčný stereotyp ji už nestačí a chce, aby její město něčím vynikalo. Rozhodne se tedy vychovat závodního koně, se kterým by to mohla dotáhnout až na mistrovství. Film je inspirovaný skutečnou událostí a v hlavních rolích zde uvidíme Toni Collette a Damiana Lewise.

Pokud podle názvu čekáte další zfilmování známé legendy, jste na omylu. Tohle totiž vypadá jako pěkný historický mišmaš s velkými CGI efekty, který završuje účast Jackieho Chana a Arnolda Schwarzeneggera. Jak tohle střetnutí dvou akčních legend nakonec dopadne, je nejisté. Trailer zanechává smíšené pocity, doufejme tedy, že půjde o alespoň dobrou, pohádkovou akční jízdu.

Na konec tu máme opět, jako minule, seriálový tip od stanice Sky. Gangs of London bude pěkně akční krvavá řežba. Nahlédneme zde do londýnského podsvětí, budeme svědky cesty za pomstou a také klasického vyřizování účtů mezi jednotlivými gangy. Připraveni vstoupit do podsvětí?

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X