Top 5 filmových trailerů týdne #2(3 minuty čtení)

Dnes se podíváme na filmový návrat seriálové legendy Breaking Bad, vrátíme se do animovaného království, které opět zmrzlo a také na Adama Sandlera, který překvapivě nehraje v komedii.

El Camino je název filmu z dílny Netflixu, který navazuje na legendární seriál Breaking Bad, který skončil v roce 2013. V traileru se vrací Jesse Pinkman s tváří Aarona Paula a zřejmě nám budou dovysvětleny některé otázky ze seriálu.

Adam Sandler je známý svými béčkovými komediemi, jak se ale zdá, i on umí zahrát vážnou roli. Důkazem budiž film Uncut Gems, kde Sandler hraje zlatníka, kterému se dvakrát nedaří. Snaží se, aby mu manželka nepřišla na milenku a dohání ho dluhy. Jak tohle asi může skončit? Film natočili bratři Benny a Josh Safdieovi, kteří tvoří hodně umělecké filmy a jsem sám zvědavý, jaký Uncut Gems bude.

The Irishman je asi nejočekávanější film od Netflixu. Film Martina Scorseseho se vrací k mafiánským kořenům a už při sledování traileru si vzpomenete na Casino nebo Goodfellas. Příběh se točí kolem nájemného vraha Franka Sheerana, který je přezdívaný Ir a těšit se můžeme na herecké hvězdy jako Robert De Niro, Al Pacino nebo Joe Pesci. Film vychází ze stejnojmenné knihy Charlese Brandta.

Ledové království se vrací a s ní i dvojice režisérů Chris Buck a Jennifer Lee. Čekají nás známé postavy ale o příběhu se toho zatím moc neví. Více dozvíme v kinech od 21. listopadu.

Nicolas Cage již dlouhou dobu není za velkou hereckou hvězdu. Vymetá jedno béčko za druhým a Primal nebude výjimkou, i když by to mohla být zábava. Film má celkem jednoduchou zápletku. Cage zde hraje profesionálního lovce a převáží nebezpečná zvířata z Amazonie na lodi. Jenže zvířata nejsou jediný náklad. Je tu i obávaný vrah a tak si myslím, že tahle plavba nebude žádná nuda.

Source :
YouTube
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X