Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #20

Top 5 filmových trailerů týdne #20

Jako tradičně tu máme pět filmových trailerů, které brzy vtrhnou na plátna kin, nebo obrazovky našich chytrých televizí. Dnes tu máme nějaký ten horor, animák a film co pomůže v léčbě závažné nemoci.

Jako první tu máme horor, ve kterém Diane prodělá předčasný porod. Její dcera sice přežije, ale je odkázána na invalidní vozík. Spolu s matkou žijí na okraji společnosti ve svém domku. Diane chce své dceři samozřejmě poskytnout to nejlepší, ale jak se zdá, má i svou temnou stránku, která se čím dál více projevuje.

Představte si svět, kde jsou monstra světovými atlety a lidé je uznávají. Přesně takový je svět ve filmu Rachot. Wrestling monster je asi největší zábava, ovšem nikdo zatím neporazil úřadujícího šampióna. Právě to chce změnit dívka Winnie, která se stává trenérkou zdánlivého nemehla a chce z něj udělat nového světového šampióna.

Druhý dnešní horor bude vyprávět o jedné pobožné sestře, která je schopna zajít hodně daleko, jen aby zachránila duši svého pacienta. Vypadá to, že podívaná to bude celkem děsivá. V hlavní roli uvidíme Morfydd Clark, kterou můžete znát například z filmu Kořist.

Tento film je unikátní tím, že veškerý jeho výdělek bude věnován na boj s rakovinou u dětí. Muž, který pracuje jako údržbář zjistí, že podědil rodinný dar a má nadání léčit lidi. To se samozřejmě rozkřikne a každý z obyvatel malého města za ním chodí s nadějí na vyléčení. Pokud tedy chcete podpořit boj proti rakovině, i obyčejná návštěva kina pomůže.

A na konec tu máme ještě jeden horor. Jedná se o remake původního filmu z roku 1992. Příběh se točí okolo městské legendy o muži, který byl zavražděn v devatenáctém století a kdo prý jeho jméno řekne pětkrát před zrcadlem, bude zavražděn. Film mají na starost tvůrci filmu My, který byl velice povedený, takže i Candyman by mohl být dobrou hororovou zábavou.

Source :

YouTube

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X