Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #23

Top 5 filmových trailerů týdne #23

Další pátek a další trailery jsou tady, i když je stále ve hvězdách, kdy kina opět otevřou a svět se vrátí do normálu. Prozatím se alespoň můžete podívat, co by nás mělo v kinech a na televizních obrazovkách čekat. Dnes tu máme jeden animák, horor, nějaký ten thriller a komediální seriál od Amazonu.

Joe chtěl být vždy velkým jazzovým umělcem, jenže než si svůj sen stačil splnit, přišel díky nehodě o duši a najednou se objeví ve škole pro mladé duše. Musí se opět naučit mít pro něco zápal a poté své nadšení přenést na svého lidského společníka. Film má na svědomí Peter Docter, který nám přinesl například animovaný film V hlavě.

Jako druhý film tu máme horor, který má v názvu pouze číslo bytu. Právě do tohoto bytu se přistěhuje Sara, která chce v L.A. začít svůj nový život. Všechno se zdá být skvělé a sousedi jsou milí. Ovšem v noci slýchává divné zvuky a začínají se dít i čím dál divnější věci. Stojí za tím snad na první pohled hodní sousedé?

Když vám zemře manžel je to zdrcující, více zdrcující může být však to, že jste o něm vlastně nic nevěděli. Přesně to je případ ženy z filmu Inheritance, které zemře manžel a zanechá po sobě dědictví, ovšem ne takové, jaké byste očekávali. Žena se tak dozvídá o svém manželovi věci, které by ji ani ve snu nenapadly. V hlavních rolích tu uvidíme Lily Collins a Simona Pegga.

Nyní se přesuneme k organizovanému zločinu, který vlastně není až tak moc organizovaný. Dvěma malým dealerům nevyjde kšeft s drogami, což se dozví jejich šéf a chce si s nimi o tom promluvit. Ani jeden z nich z toho není zrovna nadšený, šéfa sice ještě nikdy neviděli, ale už asi tuší, co je čeká.

Jako poslední tu máme originální seriál z dílny Amazonu. Před svou smrtí se můžete rozhodnout pro svůj posmrtný život a vaše vědomí bude nahráno do snového světa, kde můžete vše a navždy. Co na tom, že občas je potřeba nějaká ta mikrotransakce nebo vás stále otravuje bývalá přítelkyně. Problém začíná teprve ve chvíli, kdy se živá dívka zamiluje do mrtvého muže. Smrt je totiž, řekl bych, taková menší vztahová komplikace.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X