Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #24

Top 5 filmových trailerů týdne #24

Dnešní tipy na filmy lákají spíše ke stremovacím službám, než do kin, což se v současné situaci hodí. Karanténa stále trvá a nějaké ta filmová zábava přijde určitě vhod.

Animovaných filmů o dětech bylo natočeno několik, ale ještě snad v žádném nechtěly děti zabít své rodiče. Důvod je prostý, rodiče na své děti kašlou a tak je přeci nejlepší se jich zbavit. Můžete si říct, že je to docela černý námět, ale opak je pravdou. Čeká nás čisté dobrodružství, kde figuruje hodná chůva, sociální pracovnice a nesmí chybět ani továrna na sladkosti.

Bruce Willis už není nejmladší a také už se úplně nevyhřívá na výslunní Hollywoodu. Dokazují to béčkové filmy, ve kterých se poslední dobou objevuje čím dál tím častěji. Výjimkou nebude ani Survive the Night, kde si zahraje doktora, kterého jednou v noci navštíví zločinci, kterým se tak trochu nevyvedlo přepadení a jeden z nich je vážně zraněn. Willis tak bude stát před dilematem, zda zachránit život nebo při nejbližší příležitosti i s rodinou utéct. Zkrátka musí přežít noc.

Originální horor Díra z produkce Netflixu přináší tak trochu jiný gastro zážitek. Ve zvláštním vězení jsou lidé drženi v patrech pod sebou a jejich jedinou činností je jíst. Samozřejmě ti, co jsou výše se najedí lépe než, ty pod nimi, protože na ně zbývají jen zbytky. Z takového vězení by jednomu hráblo a mnohdy kromě jídla dírou projde i nějaký ten skokan, co to už chce mít za sebou.

Dalším filmem je komedie z produkce HBO, která je inspirována skutečnými událostmi. V hlavní roli se zde objeví Hugh Jackman, který hraje Franka Tassonea. Ten vládne školnímu obvodu na Long Islandu, který platí za jednu z nejprestižnějších oblastí vůbec. Jenže jednou se přijde na zpronevěru a aby neutrpěla Frankova reputace, musí udržovat vše v tajnosti a hlavně si sjednat pořádek, ať to stojí co to stojí.

Jako poslední tu máme historický seriál od Hulu, kde si urozená dívka z Rakouska musí vybrat mezi jejím osobním štěstím a přestěhováním se do Ruska, kde by měla sloužit vládci. Jak se zdá, seriál je pojat lehce komediálně, ale jsou zde dodržena historická fakta a divák by se tak mohl i něco přiučit.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X