Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #25

Top 5 filmových trailerů týdne #25

Tak už se tu spolu, každý pátek, potkáváme 25 týdnů. Hrozně rád bych vám řekl, že tu pro vás dnes mám něco speciálního, ale kina jsou zavřená a nových trailerů je poskrovnu. Nejzajímavější bude dnes asi pokračování zombie filmu Train to Busan nebo Outer Banks od Netflixu.

Začneme ale romantickým filmem, kde se mladá návrhářka Lili vrací domů za svou tetou, aby ji pomohla. Zde se také setkává s Marcusem, který je pilot hydroplánu a vede útulek. Lili mu pomůže s rozběhnutím jeho podnikání online a samozřejmě se do něj zamiluje.

Jako druhý tu máme již zmiňovaný Train to Busan 2. Zatímco první film se odehrával pouze ve vlaku a byli jsme svědky zárodků zombie apokalypsy, tady je již vše ztraceno. Přeživší bojují o svůj život nejen se zombíky, ale i mezi sebou.

Outer Banks je místo, kde máte buď dvě práce nebo dva domy. Parta mladých lidí, kteří nejsou zrovna bohatí, si chtějí za každou cenu užít léto a tak vyrážejí na loď. Při jedné z akcí najdou stopy po zmizelém otci jednoho z nich a zjistí, že před svým zmizením někde ukryl 400 milionů dolarů ve zlatě. Začíná tedy pátrání po ztraceném pokladu.

To se takhle sejdou dvě kamarádky v kavárně a jedna druhé povídá, že jí podvádí manžel. No co, to se občas stává, ovšem netradiční je, aby vás kamarádka požádala o vraždu vašeho manžela. Vše je dobře zaplaceno a musí to být diskrétní. Jenže je to vůbec z morálního hlediska přípustné?

Jako poslední tu máme film z Oklahomy 60. let. Do města se zrovna přistěhuje nová dívka a jak tomu tak bývá, ve škole nikoho nezná. Seznámí se tedy s dívkou, se kterou se pro změnu nikdo ve škole nebaví a je to takový outsider. Dají se spolu dohromady a zdá se, že nebudou jen kamarádky.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X