Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #26

Top 5 filmových trailerů týdne #26

Naše pravidelná rubrika se proměnila spíše na tipy pro streamovací služby, než že by to byla pozvánka do kina. Musíme to ale brát pozitivně, aspoň je během karantény na co koukat.

Začneme pěkně zostra akčním filmem z produkce Netflixu, kde si hlavní roli střihl Chris Hemsworth. Půjde zde o únos indického chlapce, po kterém jde prakticky celé město. Žoldák Tyler se ovšem nebojí ušpinit si ruce a tak začíná krvavá řežba plná olova a mrtvých těl.

Americký pár se vydává do Austrálie na svou vysněnou dobrodružnou dovolenou. Vše se ovšem v mžiku změní, když dojedou tam kde není signál a jejich cesta se promění v boj o přežití. Jedinou jejich společností jsou jedovatí hadi a škorpióni. Film je prý inspirovaný známou urban legendou, o které jsem opravdu nikdy neslyšel.

Další originální seriál od Netflixu, tentokrát v turecké produkci. Příběh se točí okolo party teenagerů, kteří jsou tak trochu vyvrhelové a jediné co je drží ve škole, je jejich milovaná učitelka. Ta se však chce odstěhovat a tak partičku napadne najít jí partnera, aby zůstala ve městě a dál dělala svou práci.

Animovaný seriál o chlapci jménem Clancy, který se rozhodne opustit svůj domov. Vydává se proto na cestu po neznámých světech a sbírá rozhovory místních. Na první pohled seriál zaujme svou animací a černým humorem, který v sobě mnohdy nese i nějaké to poselství.

Snowpiercer mnozí z vás znají jako postapo film s Chrisem Evansem z roku 2013 a nyní se toto téma dostává do seriálu. Vlak, který léta brázdí zmrzlou planinu, je posledním útočištěm asi tří tisíc lidí. Ve vlaku samozřejmě nevládne rovnoprávnost a zatímco si lidé v prvních vagónech užívají luxus, ti vzadu jsou chudí a přežívají v temnotě. To se jim však nelibí a vyvolají vzpouru, při které se chtějí dostat až k lokomotivě.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X