Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #27

Top 5 filmových trailerů týdne #27(3 minuty čtení)

Tento týden byl na trailery opět slabší, všechna produkce Hollywoodu byla přerušena a tak ani nevychází nové trailery. Všichni zkrátka čekají, jak se situace vyvine. Něco málo jsem ale v hloubi internetu našel. Pokud se však situace bude opakovat, příští týden to vidím na menší exkurzi do minulosti, abychom se podívali, jak vypadaly trailery kdysi a můžete to brát i jako doporučení, na co se doma v klidu podívat.

Sci-fi o zaměstnanci NASA Isaacovi, který si je jistý, že jej unesli mimozemšťané. Jenže pokud tohle někomu řeknete, bude vás mít za blázna. Isaac si je však na 100% jistý, že byl unesen a rozhodne se své mimozemské únosce vypátrat.

Jako další tu máme hororovou komedii, ve které hraje krásná herečka Alexandra Daddario. Ta měla celkem nakročeno ke slibné kariéře, avšak prozatím se objevila jen v průměrných filmech, mezi které se bude zřejmě řadit i We Summon the Darkness. V něm vyrazí s kámoškami na metalový koncert, po němž následuje after party, na kterou někdo zavlekl satanistické manýry.

Jazzový klub v srdci Paříže, tady se přeci nemůže stát nic špatného, řekli byste si. Opak je však pravdou. Majitel Elliot Udo se musí vypořádávat s mnohými problémy. Snaží se svůj klub udržet otevřený a urovnat si svou minulost. Když navíc zjistí, že jeho partner je zapojen do pochybných obchodních praktik, věci se začnou vymykat kontrole.

Eddie Franks je bývalý zločinec, který chce sekat dobrotu a pomoci své rodině. Znovu se spojí se svou dcerou a svému bratrovi pomůže splatit dluhy. Jenže nějakým způsobem je Ediie neustále vtahován zpět ke zločinu a to může mít velice fatální následky.

Na konec tu máme trailer na dokument o jednom youtubovém fenoménu. Dude Perfect jsou na scéně již 10 let a to co dělají přináší mnohým lidem radost. Dokument zachycuje jejich tour po USA a odhaluje minulost i zákulisí téhle partičky, pro kterou není žádná výzva velká.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X