Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #28

Top 5 filmových trailerů týdne #28

Tak opravdu došlo na má slova a dnes bude pravidelná dávka trailerů trochu jiná. Máme tu jeden úplně nový film, který určitě bude stát za to, jelikož v něm hraje Tom Hardy. Poté se podíváme na jedno doporučení, které byste neměli minout, pokud se těšíte na novou Dunu a poté se podíváme na nějaké ty kultovky do karantény.

Al Capone, asi největší a nejznámější mafián. Právě o něm bude nový film, kde samotného Ala ztvární Tom Hardy. Režírovat bude Josh Trank, který si svou reputaci zkazil po posledním zpracování Fantastické čtyřky a doufejme, že Capone ho opět vyzdvihne. Film se bude zaměřovat na Caponeho poslední roky kdy přišel o moc, pral se se svou minulostí a trpěl demencí. Klasickou gangsterku tedy nečekejte.

Jako další tu máme sci-fi lahůdku z roku 1984, není to nic jiného než Duna. Do kin má tento rok zamířit nové zpracování literární předlohy Franka Herberta a není od věci si připomenout, jak vládci různých planet bojovali o moc v roce 10191. Film bude možné zhlédnout od 1. května na Netflixu v HD kvalitě.

Od sci-fi zamíříme k cyberpunku a jako další doporučení si dáme legendární Matrix, který vyšel už v roce 1999. Zde právě započala cesta vyvoleného, který má moc porazit stroje, které využívají lidi jen jako zdroj energie.

V roce 1999 zůstaneme i nadále, protože to byl velice plodný rok na skvělé filmy a právě i v tomto roce vyšla nová epizoda Star Wars s číslovkou jedna. Jednalo se o první z prequelů a poprvé jsme mohli vidět mladého Obi-Wana Kenobiho nebo mladého Anakina Skywalkera, ze kterého se poté stal obávaný Darth Vader.

A jako poslední top trailer tu máme legendární Klub rváčů, ve kterém zazářily hvězdy Brad Pitt a Edward Norton. Když trpíte nespavostí, svět vám připadá stereotypní a navíc nemáte žádný cíl, založte se svým přítelem klub rváčů a hned bude vše jistě lepší.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X