Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #29

Top 5 filmových trailerů týdne #29(3 minuty čtení)

Tento týden opět pokračujeme v retro edici trailerů a tentokrát se podíváme na filmy milénia, kterých bylo taktéž požehnaně. Takže se pohodlně usaďte a podívejme se, jaké filmy se urodily v roce 2000.

Legendární. Přesně tak by se dal popsat první dnešní film. Ridley Scott zde vypráví příběh Maxima Decima Meridia, který byl římský vojevůdce, ale odhalil zradu a měl být popraven. Jenže svou vlastní popravu přežije a skrze gladiátorskou arénu se probojuje až ke své pomstě.

Tak trochu jiný film o “superhrdinech”. Přesně tak by se dal definovat Vyvolený. Po velké srážce vlaku je David Dunn jediný kdo přežil a nyní se snaží zjistit, proč přežil a jaké je jeho poslání na tomto světě. Je vyhledán panem Skleněným, který trpí syndromem křehkých kostí a snaží se Davida přesvědčit, že právě on je vyvolený.

Když jste mladí a můžete cestovat, je to paráda. Mladý Richard chce ale něco jiného. Nezajímají ho klasické turistické destinace a vyhledává netradiční zážitky. Když se tedy dozví, že existuje tajný ostrov s lagunou, křišťálovou vodou a bez turistů, neváhá a vydává se ihned hledat. Najde zde společenství lidí, kteří mají svá pravidla a nebude to zrovna ráj na zemi.

Filmoví mutanti jsou tu s námi již 20 let. Ano, slyšíte dobře. První X-Men film byl uveden právě v roce 2000 a mohli jsme tak vidět poprvé Hugha Jackmana v roli Wolverina, která mu vydržela až to roku 2017. Pokud tedy chcete zavzpomínat jak byl Hollywood s komiksovými filmy ještě v plenkách, máte jedinečnou možnost.

Jako poslední tu máme psycho a ne jen tak ledajaké. Hlavní postavou je úspěšný finančník Patrick Bateman, který má slibnou kariéru, krásnou snoubenku a obrovský byt na Manhattanu. Přesto všechno se rozhodne zabíjet. Proč to dělá, ví snad jen on sám.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X