Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #3

Top 5 filmových trailerů týdne #3

Je tu pátek a to znamená novou várku filmový trailerů. Dnes to bude velice nabité, čeká nás komiksovka s Harley Quinn a třeba i nový akční film od Michaela Baye.

Jako první tu máme komiksový film Birds of Prey Podivuhodná proměna Harley Quinn, kde si Margot Robbie zopakuje roli Harley Quinn. Tentokrát tu ale nebude žádný Joker, nýbrž parta pěkné drsných hrdinek. Tedy jak se to vezme. Ony to hrdinky ani moc nejsou, své schopnosti ale rozhodně nezapřou. Těšit se můžeme například na Black Canary, která své nepřátele likviduje pomocí sonického řevu, nebo třeba Huntress, která je proslulá lovením padouchů, se kterými se rozhodně nepáře. Film vypadá nadějně a mohla by to být slušná popcornová zábava.

U komiksů ještě zůstaneme. Do kin se totiž chystá již třetí King’s Man a pokud jste to nevěděli, filmy opravdu vycházejí z komiksů s názvem Secret Service. Třetí díl bude vlastně prequelem. Děj se bude odehrávat za první světové války a opět budeme svědky toho, jak zkušený agent trénuje nováčka. Těšit se můžeme na spoustu akce a překroucené historie. Režie se opět ujal Matthew Vaughn, takže se opravdu nebojím, že by to dopadlo špatně.

I s dalším filmem se budeme držet v akčním tempu. Michael Bay se totiž vrací a asi neexistuje jiný režisér, který by byl synonymem pro akci a výbuchy. Trailer na 6 Underground se zjevil jako blesk z čistého nebe a ukazuje, že Bayovi to jde lépe bez digitálních robotů. V hlavní roli zde uvidíme Ryana Reynoldse, kterému se poslední dobou daří a vypadá to, že tahle akční role mu sedne. 6 Underground by tedy mohla být pravá akční zábava ve stylu Mizerů a Mission: Impossible.

Režisér Guy Ritchie, který nám nadělil filmy jako Podfu(c)k nebo Sbal prachy a vypadni, nám nyní naservíruje novou gangsterku ze staré dobré Anglie. Příběh je jednoduchý. Drogový boss chce odejít na odpočinek a svůj velký kšeft prodat. Samozřejmě, že zájemci se brzy najdou, avšak zdá se, že nemají k byznysu takový vztah, jak se předpokládalo. Film je hvězdně obsazený a můžeme se těšit například na Matthewa McConaugheyho, Charlieho Hunnamana, Colina Farrella nebo Hugh Granta.

Nový Terminátor se nám připomněl ve finálním traileru a musím říct, že na tohle se opravdu těším. Od třetího dílu filmy s Terminátorem docela upadly a nepomohl tomu ani otřesný televizní seriál. Terminator Dark Fate však částečně ignoruje předchozí filmy a volně navazuje na Cameronův druhý díl. Vrací se Linda Hamilton jako Sarah Connor a samozřejmě Arnold Schwarzenegger jako T-800. Opět půjde o osud lidstva a samozřejmě se nebude šetřit olovem.

Source :
YouTube

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X