Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #31

Top 5 filmových trailerů týdne #31

Máme tu další pátek a to znamená další filmové trailery. Hollywood stále vyčkává a tak se prozatím nic nového neurodilo. Proto jsem se rozhodl zabrousit k filmům, díky kterým chtěl každý z vás určitě být lovcem pokladů a cestovat po světě. Většinu dnešních tipů navíc najdete i na streamovacích službách jako je Netflix nebo HBO GO.

Jako první tu máme asi nejznámějšího archeologa Indina Jonese, konkrétně díl Poslední křížová výprava, který je dle mého názoru nejlepší z celé série. Indiho tu skvěle doplňuje jeho otec, který si svého syna neustále dobírá a funguje mezi nimi skvělá chemie.

Jako druhý tu máme film, který je vlastně remakem remaku, ale mnohem akčnější. Řeč je o filmu Mumie, který byl poprvé uveden již v roce 1932, neznámější je ale verze z roku 1999, kde zazářil Brendan Fraser jako válečný veterán Rick O’Connell, který jako jeden z mála zná polohu ztraceného města Hamunaptra. Ten se společně s egyptoložkou Evelyn a jejím bratrem Jonathanem vydává odhalit jeho tajemství.

Dalším filmem je již moderní počin Sahara s Matthew McConaugheym, který hraje badatele jménem Dirk Pitt. Ten jednoho najde minci, ke které se váže legenda a ta jej s jeho parťákem Al Giordinem zavede do západní Afriky, kde pátrají po ztracené válečné lodi, kde by se měl ukrývat tajný náklad.

Bývaly doby, kdy byl Nicolas Cage velkou hvězdou Hollywoodu a Lovci pokladů jsou toho rozhodně důkazem. Lovec pokladů Benjamin Franklin Gates se pokouší najít bájný poklad templářů, který neúspěšně hledali již generace jeho rodu před ním. Benjaminovi se však podaří najít mapu, která je ukrytá na zadní straně Deklarace nezávislosti a honba za pokladem může začít.

Nakonec tu máme film, který jistě neminul žádný hráč. Tomb Raider byl jednou z více povedených filmových adaptací hry a teď nemyslím film z roku 2018, ale úplně ten první z roku 2001. Příběh je jednoduchý, Lara Croft zde hledá dvě části prastarého šému, který by jí dovolil vládu nad časem a prostorem. Tenhle plán má ale i tajné společenství, které by tak mohlo ovládnout svět. Lara tedy musí být rychlejší, aby nedošlo k úplné katastrofě.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X