Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #32

Top 5 filmových trailerů týdne #32

Některá kina sice již svůj provoz obnovila, ale nových filmů je málo. Všichni spíše ještě vyčkávají a tak si dnes ukážeme seriály a jeden film, které se v dohledné době objeví na Netflixu a jiných streamovacích službách.

Jako první tu máme seriál Jednotky vesmírného nasazení. Jedná se o sci-fi situační komedii o tom, jak USA založilo armádní divizi vesmírné síly. Všichni její členové dělají co můžou, aby ochránili satelity obíhající zemi proti mimozemským silám. Seriál najdete na Netflixu od 29. 5. 2020.

O Snowpierceru jsem vás již jednou informoval, ale nyní se již blíží jeho vydání. Dlouhý vlak brázdí zmrzlou krajinu, zatímco v předních vagónech jsou ti nejbohatší a užívají si všechny lidské slasti, vzadu jsou chudí, kteří žijí v temnotě. Jenže brzy je takový život přestane bavit a budou se snažit dostat až dopředu. Snowpiercer bude uveden na Netflixu 25. 5. 2020.

Režisér Spika Lee před dvěma lety uvedl skvělý film BlacKkKlansman a nyní se vrací s novým filmem v produkci Netflixu. Bratrstvo pěti vypráví příběh veterána z Vietnamu, který se po letech vrací, aby našel ostatky svého velitele a v neposlední řadě i zlaté cihly, která tam ve válce zakopali. Film bude k dispozici na Netflixu od 12.6. 2020.

Perry Mason jako právník již jednu seriálovou podobu měl. Kdysi ji dávala TV Nova a byl to velký hit. Seriál se nyní vrací a vypráví začátky nejznámějšího právníka v Americe. Seriál je inspirovaný knižní předlohou od Erlea Stanleyho a najdete jej na HBO GO od 22. 6. 2020.

Umbrella Academy má za sebou úspěšnou první sezónu. Tahle netradiční parta superhrdinů sestavená ze sirotků řeší všední i nevšední problémy. Druhou sérii najdete na Netlflixu 31.7. 2020.

0 0 vote
Article Rating
Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X