Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #33

Top 5 filmových trailerů týdne #33

Tentokrát se opět vrátíme k novějším filmům. Některé se připomněly novým trailerem a jiné místo kina zamíří rovnou na streamovací služby.

Začneme filmem Christophera Nolana, který se připomíná druhým trailerem. Stále nelze poznat, o co ve filmu přesně půjde, ale to přece máme na Nolanových filmech rádi. V hlavních rolích uvidíme Johna Davida Washingtona, známého z filmu BlacKkKlansman a Roberta Pattinsona, který čím dál více dokazuje, že umí hrát a zbavuje se své nálepky lesknoucího se upíra.

Steve Carell v hlavní roli politické satiry. Demokratický stratég zde pomáhá vysloužilému veteránovi ke starostovskému křeslu v malém, středozápadním městě. Film měl jít původně do kin, ale vypadá to, že bude dostupný v den vydání na různých digitálních službách.

Jako další tu máme komiksový film The Old Guard. Příběh se točí kolem jednotky vojáků, kteří nejdou zabít a chrání svět před vším zlým. Při jedné akci jsou však jejich schopnosti odhaleny. V tu chvíli nastává čas na jeden jediný úkol a to zabít všechny, kteří se snaží jejich schopnosti replikovat. Film bude uveden na Netflixu 12. července.

Antabellum jsme tu už také jednou měli a nyní dostává trailer s novými záběry. Uvidíme opět Veronicu, spisovatelku, která se při psaní svého románu ocitá v jiné realitě, nebo spíše řekněme v minulosti, kde ještě vládlo otroctví na jihu Ameriky. Poté je tu současnost, kde jsou afroameričané opět utlačováni, především policií. Tyhle dva světy se spojují a Veronica musí rozeznat, co je reálné a co ne, aby se úplně nezbláznila.

Jako poslední tu máme film s Melem Gibsonem, který sice zestárl, ale akci zvládá pořád dobře. Film se odehrává za hurikánu, který pustoší vše co mu přijde do cesty a je tedy nutná evakuace. Jenže zrovna při tomhle počasí se parta zlodějů rozhodla, že provedou loupež několika miliónů. Ty se shodou okolností nachází v domě, kde bydlí právě Mel, coby bývalý policista.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X