Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #34

Top 5 filmových trailerů týdne #34

Hollywood pomalu a jistě vstává z mrtvých. Dnes si ukážeme návrat legend Billa a Teda, poté je tu netradiční animovaný seriál a nakonec i únos letadla, takže pojďme na to.

Začneme bláznivou komedií, která si utahuje ze známe hudební soutěže Eurovision. V hlavní roli uvidíme Willa Ferrella, jakožto islandského zpěváka, který touží po slávě. Zkusí tedy své štěstí v Eurovision, která je sama o sobě velkou přehlídkou zvláštních věcí a Ferrell by sem mohl zapadnout.

Jako další tu máme animovaný seriál, ale nenechte se mýlit, tohle není žádná zábava pro děti. Na Crossing Swords pracovali producenti Robot Chicken a to už samo o sobě napovídá, že to bude pěkně neotřelá zábava, především pro dospělé publikum. Ostatně posuďte sami.

Do třetice tu máme originální film ze stáje Amazonu, který nám ukazuje jak (ne)unést letadlo. Hlavní roli zde ztvárňuje Joseph Gordon-Levitt, který unesené letadlo pilotuje. Pokud se ptáte, proč se film jmenuje jen 7500, odpovědi se vám ihned dostane. Jedná se totiž o kód, kterým letadlo ohlašuje únos.

Jako předposlední je tu horor, který svým příběhem tak trochu připomíná Osvícení. Známý scénárista Theo Conroy odjíždí se svou rodinou do Alp, aby měl klid na psaní. Zdá se ovšem, že klidu moc nebude, dům totiž obývá něco zlého a samotný Conroy na tom také nebude psychicky moc dobře.

Bill a Ted vyrazili na své rockové dobrodružství poprvé v roce 1989 a nyní se vrací, aby zachránili celý vesmír. Sice už jim dávno není sedmnáct, ale hraje jim to jako za mlada. Když zjistí, že jejich nejlepší písnička, kterou ještě nenapsali, může zachránit vesmír, rozhodnou se jí ukrást od svých já z budoucnosti. Čeká nás tedy další cesta napříč časem, kde potkáme spoustu slavných osobností.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X