Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #35

Top 5 filmových trailerů týdne #35

Je mi jasné, že všichni hrajete The Last of Us: Part II, ale věnujte pár minut tomuto článku a třeba se pak na něco rádi podíváte.

Začneme českým filmem od režiséra Slávka Horáka, který se rozhodl natočit film o Václavu Havlovi. Nebude se však jednat o klasický životopis, ale snímek bude spíše zaměřen na vztah Havla s jeho ženou Olgou a na dobu, kdy byl disidentem.

Jako druhý film tu máme The Nest nebo-li hnízdo, kde se pro rodinu amerického podnikatele hnízdem stane anglický venkov. Vše vypadá idylicky, avšak Jude Law v roli bohatého manžela brzy ukáže svou temnou stránku, která se nikomu v rodině nebude líbit.

Parta kamarádek si užívá randícího života, ale jedné z nich se stále nedaří. Jednou však i smolařka Wesley potká toho pravého, jeho jméno je Jared a je prostě úžasný. Jenže po první schůzce začne Jared Wesley ignorovat a ta se mu rozhodne poslat pár drsných emailů. Poté se ukáže, že Jared měl nehodu a je v Mexiku. Naše parta holek se tedy vydá do Mexika, aby vymazala zaslané emaily a vše dala zase do pořádku.

Co když se narodíte s obličejem tak donalým, že pouhým pohledem dokážete zabít? Přesně tím se zabývá film Looks That Kill. Mladík Max je totiž tak krásný, že musí nosit na obličeji obvaz a sluneční brýle. Pokud totiž někdo vidí jeho celý obličej, zemře. Ačkoliv to zní hodně vážně, film je spíše komedie a možná se dočkáme i nějaké té romantiky.

Na konec tu máme střelenou komedii Palm Springs, ve které září Andy Samberg a Cristin Milioti. Nyles a Sarah se spolu potkají jako hosté na svatbě a ihned se do sebe zakoukají. Náhlá situace ale zapříčiní, že se dostanou do časové smyčky a opakují den stále dokola. Kdykoliv usnou nebo zemřou, znovu se probudí v Palm Springs ve svatební den.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X