Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #36

Top 5 filmových trailerů týdne #36

Nebudu to dlouho okecávat, všechny ty úvody přece jen už znáte. Máme tu další trailery z pravidelné rubriky, takže se pohodlně usaďte a jdeme na to!

Pořádný film s přírodní katastrofou tu dlouho nebyl, ale to by se právě teď mohlo změnit. Na Zemi se blíží úlomky meteoritu, což nezní tak fatálně, jenže takový úlomek může mít i pár metrů a když je jich víc, dokáží nadělat pěknou paseku. Gerard Butler v roli otce musí ochránit svou rodinu a hlavně přežít.

Jako další tu máme gangsterský film, kde svůj herecký návrat hlásí Shia LeBeouf. Ten má jednoduchý úkol – vybírat daně od gangů a když se to někomu nelíbí, prostě má smůlu a skončí s kulkou v hlavě, nebo v jiné části těla. Pár gangsterů si to však nenechá líbit a chystají odplatu. Režie se ujal David Ayer, který má na svědomí filmy jako Železné srdce nebo Patrola.

Třetí díl Kingsman nebude navazovat na předchozí film, ale nabídne nám výlet do minulosti. Podíváme se do první světové války, kde již existovali velcí záporáci, kteří chtěli na válce jen zbohatnout. Na druhé straně je tu právě agentura Kingsman, která je plná elegantních, leč brutálních agentů.

Liam Neeson si musí odpočinout od akčních rolí a tak se nyní objeví v komedii Made in Italy. Liam hraje umělce, který odjíždí se svým synem do Itálie, kde zdědil dům po jeho zesnulé manželce. Problém však je, že na dům nikdo dobrých 20 let nesáhl a čeká je tedy spousta práce, při které mají čas více se sblížit.

Na závěr tu máme historický film, kde si Johnny Depp pokusí napravit svou hereckou reputaci. Jedná se o historické drama, ve kterém dostane vládní důstojník za úkol odcestovat do vzdáleného koutu říše. Nakonec se dostane na místo, kde začne pochybovat o tom, komu vlastně slouží a jestli je na té správné straně.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X