Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #37

Top 5 filmových trailerů týdne #37(3 minuty čtení)

Dnes je opravdu z čeho vybírat! Nebude chybět hororová klasika, nějaké to drama a v neposlední řadě i komedie.

Pokračování legendárního hororu Halloween z roku 2018 mělo mezi diváky veliký úspěch. Byl to skvělý návrat klasického slasheru a také vraha Michaela Myerse. Není tedy divu, že se na nás příští rok chystá další díl, ve kterém bude Michael opět řádit. Krátký teaser prozrazuje, jak vlastně Michael mohl přežít jednu ze svých dalších smrtí.

Amy jednoho dne dostane nepřekonatelný pocit, že zítra umře. Svěří se tedy své matce, která se jí snaží uklidnit, ale i ta si zanedlouho začne myslet, že má Amy pravdu. A není v tom zdaleka sama. Strach se smrti se totiž šíří závratnou rychlostí.

Jako další tu máme komedii o americkém snu. Seth Rogen tu hraje Herschela Greenbauma, který emigruje do Ameriky, aby si splnil svůj americký sen. Jenže při práci v továrně na okurky spadne do láku, který ho zakonzervuje na 100 let. Herschel se tak probouzí do světa, který se naprosto vymyká jeho představě o pravém americkém snu.

Ivan je velká gorila, která je hvězdou v jedné zvířecí show. Všichni ho mají rádi, ale Ivan přesto není šťastný. Rád by si vzpomněl odkud pochází, a kde je vlastně jeho pravá rodina. Dá to tedy dohromady se slonicí Stellou a společně s dalšími zvířaty utečou ze zajetí. Film je inspirovaný stejnojmennou knihou, která se stala bestsellerem. Doufejme tedy, že film dopadne podobně.

Druhá sezóna Umbrella Academy o sobě dává znovu vědět a vypadá to, že to bude ještě větší nářez. Tahle netradiční parta superhrdinů sestavená ze sirotků, kteří se narodili za podivných okolností, řeší všední i nevšední problémy. Nové díly najdete na Netflixu od 31. července.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X