Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #38

Top 5 filmových trailerů týdne #38

Dnes se podíváme na český dokument o jednom z nejslavnějších zpěváků, nějaký ten thriller a nebude chybět ani horor.

Jako první se mrkneme na to, jak se dostávají prachy z lidí, aby se velký šéf podsvětí mohl mít dobře. Douglas “Ruka” Armstrong dělá tuhle špinavou práci a zároveň se snaží být dobrým otcem a starat se o rodinu. Jenže jak se brzy ukáže kombinace zločinu a rodiny se nikdy nevyplácí.

Každý chtěl mít někdy nějakou superschopnost. Lidé v New Orelans si to nyní mohou vyzkoušet, v ulicích se totiž objevila nová droga, která vám poskytne nadlidskou sílu, neviditelnost, nebo třeba nesmrtelnost. Háček je však v tom, že dopředu nevíte, jakou schopnost dostanete a taky to ve městě začíná být dost nebezpečné. Bývalý voják, policista a mladý drogový dealer tedy spojí své síly a společně se pokusí tenhle chaos vyřešit. V hlavních rolích uvidíte Josepha Gordona-Levitta a Jamieho Foxxe. Film bude dostupný na Netflixu od 14. srpna.

Tomaz je bývalý voják, který nemá domov, záhy je mu však nabídnuta střecha nad hlavou, jídlo a to vše zdarma. Podmínkou je pouze, že daný dům trochu opraví a zútulní. Nic však není jak se zdá a Tomaz zřejmě bude brzy litovat, že raději nepřežíval někde venku.

The New Mutants je spin-off X-Men universa, který je ve světě komiksů velice oblíbený. Není tedy divu, že se dočkal i filmového zpracování. Film byl již několikrát odložen, ale vypadá to, že se konečně dočkáme. Setkáme se zde s naprosto novými mutanty, mezi kterými najdeme například kouzelnici Mirage, Cannonballa nebo Rahne Sinclair, jež se mění ve vlkodlaka. Všichni zde přítomní chtějí své schopnosti léčit, nebo si to alespoň myslí. Podivná nemocnice s nimi má ovšem úplně jiné úmysly.

Jako poslední tu máme český dokument o legendě jménem Karel Gott. Jeho jméno bylo známé i světě a těžko byste u nás hledali většího zpěváka, než byl on. Sám mistr se bohužel již uvedení dokumentu nedožil, ale myslím si, že by s ním byl spokojený.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X