Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #39

Top 5 filmových trailerů týdne #39

Dnes se podíváme na zoubek novému filmu s Megan Fox, který nevypadá nijak převratně. Poté tu máme horor z horského prostředí a také sci-fi.

Skoro to vypadá, jako by si Megan Fox chtěla natočit vlastní Vyproštění, ale tak nějak jí to nevyšlo. Tohle bude akční béčko na opilecké večery s kamarády. Zbraně tu herci drží jako prase kost a objeví se CGI triky, které vypadají jako na přelomu milénia. Tenhle herecký návrat se zkrátka Megan moc nepovedl.

Tajný agend musí ochránit dceru člena nejvyššího soudu před spoustou chlápků se zbraněmi. Přesně takhle se dá shrnout zápletka filmu The 2nd, který taktéž nebude nic oslnivého, ale vypadá to alespoň na slušné akční scény.

Zdá se, že syn Davida Cronenberga svého tátu nezapře. Přináší nám totiž zvláštní sci-fi, kde jistá společnost dokáže lidem implantovat čip a než se nadějete, je z vás vrah. Pokud potřebujete někoho zabít, stačí mít dostatek peněz. V hlavní roli uvidíme Seana Beana a něco mi říká, že tu zase umře.

Mia se se svým přítelem vydá na nebezpečný svah, aby si společně zajezdili na snowboardu. Mia se však ztratí a aby toho nebylo málo, je jí v patách maskovaný vrah na sněžném skútru. Vypadá to, že hory jsou navíc prokleté a málokdo se odsud vrátil živý.

Bill a Ted se znovu hlásí s novým trailerem. Tihle dva nerozluční kamarádi a muzikanti musí čelit nové výzvě. Když zjistí, že jejich nejlepší písnička, kterou ještě nenapsali, může zachránit vesmír, rozhodnou se jí ukrást od svých já z budoucnosti. Čeká nás tedy další cesta napříč časem, kde potkáme spoustu slavných osobností.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X