Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #40

Top 5 filmových trailerů týdne #40

Není třeba to nějak zdržovat, určitě se každý z vás těšil na nové filmové trailery. Dnes tu pro vás mám ruskou kopii Počátku, divnou českou komedii a taky nějaký ten thriller.

Jako první se podíváme na zoubek ruské kopii filmu počátek. Mladý architekt zde upadne do kómatu a ocitne ve světě, který má vlastní pravidla. Zdá se, že není jediný, kdo tu musí bojovat o přežití.

Stela je herečka, která přijde o svou práci v divadle a navíc zjistí, že ji manžel podvádí. Nenapadne ji tedy nic lepšího, než začít randit. Ano, podobnou zápletku má 99% českých komedií, ale já se na to stejně v nějakém záchvatu slabomyslnosti podívám.

Romantika. Kde bychom bez ní byli, což? Proto se na nás řítí druhý díl filmu After. Tessa a tajemný Hardin jsou do sebe bezhlavě zamilovaní a zdá se, že nemají opravdu co ztratit. Jenže brzy zjistí, že mohou ztratit jeden druhého, obzvláště poté, co Tessa zjistí, že jejich vztahu předcházela zvláštní sázka.

Šťastný pár Will a Rosalinda čekají dítě, nic jim tedy zdánlivě nechybí. Jenže Will zjistí, že jeho manželka je obviněna ze zavinění smrti jejich syna. Samozřejmě tomu zprvu nevěří, ale ukáže se, že o své ženě neví zdaleka všechno.

Nakonec tu máme návod na to, jak (ne)stát slavným. Mladý Kurt chce být hvězdou sociálních sítí, nainstaluje si tedy do svého auta kamery, které zabírají jeho cestující. Žádná vtipná videa z auta ovšem nečekejte, pro každého kdo nastoupí, je to doslova poslední jízda jeho života.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X