Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #43

Top 5 filmových trailerů týdne #43

Dnešní filmové trailery budou vesměs komiksové, ale nebojte se, neochudím vás ani o další žánry. Kromě nového Batmana, Wonder Woman nebo třeba Justice League, se podíváme na nějaké to drama a romantickou komedii.

Začneme pěkně od podlahy s novým Batmanem. Temný rytíř opět změnil tvář a troufám si říct, že tohle bude skvělá, temná, detektivní podívaná. Robert Pattinson už dávno dokázal, že umí hrát a jeho upíří aférka byla jen mladická nerozvážnost. Nový Batman by se do kin měl dostat v příštím roce a neměl by vám rozhodně uniknout.

Diana nebo-li Wonder Woman se vrací a my se s ní podíváme do 80. let. I tady je totiž nutné potírat zločin a navíc se vypořádat s novou záporačkou jménem Cheetah.

Jako poslední komiksovku tu máme film Justice League, který poprvé vyšel v roce 2017. Nyní se nám ale dostává vize, kterou původně režisér Zack Snyder chtěl. Film bude uveden příští rok na streamovací službě HBO Max a šušká se, že dohromady bude mít přes 4 hodiny.

Odpoutáme se od komiksů a vrhneme na drama The Secrets We Keep. To se bude odehrávat několik let po druhé světové válce v Americe, kam přijíždí manželský pár. To by samozřejmě nebylo nic neobvyklého, ale tihle dva přežili holokaust a chtějí začít nový život. Jenže jak se zdá, ani po válce to nebudou mít jednoduché.

Susan je výborná právnička, ale moc se jí nedaří, proto vezme zavděk každým případem. Jeden takový zvláštní má Nick, který chce žalovat seznamky, které garantují, že si s jejich pomocí najde lásku každý. Jenže Nick nikoho nenašel a to měl přes 900 schůzek. Jelikož se jedná romantickou komedii, asi již víte, jak tohle dopadne.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X